bla bla - aneb všechno, co mě zrovna napadne

Je to doma

9. června 2011 v 14:37 | B
Ahoj,

tak už mám po státnicích ... odteď jsem Mgr. B :D ...
Co se týká blogu netuším, kdy se tady zase objeví nějaké aktualizace... ale snad až vystřízlivím :D
zatím papa Mgr. B :)

Oznámení

16. dubna 2011 v 22:51 | B
Ahojky všichni,

asi jste si všimli, že tady poslední dobou nic nepřibývá... a asi to v nejbližší době nebude o nic lepší...
Nevím, jak V, ale já na to momentálně nemám vůbec čas. Letos končím školu, takže mě čekají státnice, na které se musím pečlivě připravit. Teď jsem měla navíc ještě blázinec kolem diplomky, ale to už je naštěstí vyřešeno. No každopádně se teď musím hooooodně učit, takže se omlouvám, ale minimálně 2 měsíce ode mě nečekejte články.

Mějte se krásně :) B.

Všechno nejlepší, Robbie!

30. března 2011 v 13:57 | V

Dnes má narozeniny Robbie Coltrane alias Hagrid z Harryho Pottera =) Všechno nejlepší !

Speak

18. března 2011 v 14:15 | V

Rozhodla jsem se zahájit debatu o filmu Speak, v němž hraje Kristen Stewart hlavní roli =) Já jsem tento film viděla teprve včera =) A hrozně moc, vážně moc se mi líbil =) A váš názor?

Red Riding Hood

12. března 2011 v 13:02 | V
Červená karkulka

Režie: Catherine Hardwicke
Hrají: Amanda Seyfried, Gary Oldman, Lukas Haas, Virginia Madsen, Billy Burke, Michael Shanks, Julie Christie, a další
Děj: Romantický fantasy thriller. Ve filmu "Červená Karkulka" hraje Amanda Seyfried mladou a krásnouValerii, která se zmítá mezi dvěma muži. Zamilovala se do hloubavého samotážePetera (Shiloh Fernandez), avšak její rodiče dohodli sňatek se zámožným Henrym(Max Irons). Valerie a Peter nechtějí ztratit jeden druhého, proto se rozhodnoupro útěk, když se dozvědí, že Valeriina sestra byla zavražděna vlkodlakem,který loví v tmavém lese obklopující vesnici.Lidé z vesnice udržují po celá léta nelehké příměří se zlou bestií tím,že jí nabízejí každý měsíc zvířecí oběť. Pod krvavým úplňkem si vlkodlak vybere ale oběť větší - lidský život,a tak lidé hladoví po pomstě zavolají známého lovce vlkodlaků, otce Solomona(Gary Oldman), aby jim pomohl bestii zabít. Solomon ale upozorní občany na to,že se vlkodlak přes den mění v člověka a že to může být kdokolivz nich. Když počet obětí roste s každým úplňkem, začne se Valerie domnívat,že vlkodlakem by mohl být někdo blízký. Panika svírá celou vesnici a Valeriezjišťuje, že má s nestvůrou jedinečné spojení - takové, které je neúprosnětáhne k sobě. Díky tomu se Valerie stává podezřelou...i návnadou.

Konečně!

11. března 2011 v 22:33 | V

Zdravím! =)
Asi se ptáte, proč jsem tu tak dlouho nebyla a odpověď je jasná : Blog.cz
Administrátoři blogu.cz udělali jisté úpravi, které mi dost dlouho zabraňovaly přihlásit se na náš účet a psát články. A teď to konečně jde! Takže to tu konečně rozjedeme =D
Napište mi sem, jak se máte vy? Co škola, jak si užíváte začátek jara? =) Já báječně =) Konečně teplo!
S pozdravem, Vaše V

To je ale zvláštní pocit...

9. února 2011 v 14:26 | B
Ahoj,

musím se s Vámi podělit o pár informací z mého života. V pondělí jsem dodělala mou poslední zkoušku na škole. Je to strašně divný pocit... už jen státnice... a pak... bůh ví, co bude pak.
Dokonce mi přišel rozpis mých posledních dnů na škole... a mám tak nějak pocit, že nic nestihnu. Na jednu stranu to je všechno ještě daleko, ale na druhou je toho strašně moc co musím stihnout ... tak mě to děsí ...
Ale hlavně .... JÁ JEŠTĚ NECHCI DO PRÁCE! ...Nevím jak Vás, ale mě to dost děsí. Představa, že budu muset začít řešit věci, jako jsou daně, zdravotní pojištění, sociální pojištění, penzijní připojištění, zabývat se tím jestli budu mít peníze na nájem, elektřinu, vodu, plyn a jídlo ... nedej bože na knížky :D... a co když žádnou práci nenajdu?
Ale snad tohle nebudu muset řešit, protože jsem si vymyslela, že půjdu ještě dál... prodloužím si školu o tři roky... jen mě musí vzít... ach jo ... co když mě nevezmou? Co budu dělat?Aaaaa já chci zpátky na základku, kde má budoucnoust měla jasnější obrysy... život byl tenkrát o tolik lehčí a snadnější...
Tak jo to je vše s čím sem měla potřebu se podělit... Budu ráda, když mi napíšete jak se máte Vy... teď jsem nějakou dobu na Vás něměla moc času (praxe, psaní diplomky, učení na zkoušku) a upřímě nevím, jestli se to teď zlepší, ale doufám, že trochu jo... no každopádně jsem chtěla říct, že sem tu nějakou dobu nebyla, tak nevím jak se vám daří a tak ...
Mějte se krásně a skládejte básně ...papa Vaše B

Nový dess - HP

3. února 2011 v 16:27 | V
Takže, jelikož velká většina z Vás chtěla jako dess HP, tak tady ho máte :) Doufám, že se vám líbí, jestliže text na něm není moc k přečtení, nebo se vám to nechce překládat, tak znamená: Ani jeden nemůže žít, jestliže druhý zůstává naživu. Ještě mi to toku habruje, ale dodělám to :) Takže si to užijte a přeju krásné pololetní prázdniny :) !

                                                              Mějte se, V

Jsem zpátky! :)

31. ledna 2011 v 18:05 | V
Zdravím, naši věrní milý přátelé! :)
Vím, že jsem tu teď opravdu hodně dlouho nebyla, ale vážně jsem musela vylepšit moje vysvědčení a nestíhala jsem absolutně nic :) Teď jsem po čase opět tu a všechno Vám to vynahradím. Chtěla bych se na Vás také obrátit s prosbou, jaký dess byste tu chtěli? :) Jelikož je všechny dělám pro Vás, nevím vlastně, jaký tu chcete Vy. S Twilight, Vampire diaries, Supernatural, nebo HP? :) Dessy mě baví vyrábět takže je vyrobím podle Vašich přání :)
A vůbec, jak se máte? Těšíte se na nadcházející premiéry Rozbřesku a HP7? :) A co škola? :)

                                                                   S pozdravem, Vaše V :)

Krásné Vánoce

24. prosince 2010 v 8:00 | B/V
Za oknem sype se sněhová nadílka,
záclony provoní anýz a vanilka.
Vánoční koledy zpívají andělé,
už jsou tu Vánoce štastné a veselé.

Krásné Vánoce a hodně dárečků od Ježíška Vám přejí B a V :)

svetplnykouzel.blog.cz

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok

19. prosince 2010 v 12:58 | V/B
Krásné prožití Vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku přeje V & B :)

Nový dess

3. prosince 2010 v 22:41 | V/B
svetplnykouzel.blog.cz
Ahoj :)
Jak jste si jistě všimli, máme nový desing :) tentokrát tématický s Twilight :) Doufám, že se Vám líbí :) Je čistě náš, originální :) Jak se vůbec máte? Co děláte v posledních dnech, kdy nasněžilo tolik sněhu?

Vaše V & B

Všechno nejlepší, Cherie!

30. listopadu 2010 v 22:38 | V
Dnes slaví své 51 narozeniny Cherie Currie, zpevačka, kterou ve filmu The Runaways ztvárnila Dakota Fanning :) Cherie se narodila 30.11 1959 v Los Angeles. Všechno nejlepší, Cherie!Stále hledáme nové SB!

16. listopadu 2010 v 22:27 | B/V
Ahojky,

udělala jsem pořádek v Sbéčkách a uvolnilo se nám jedno místečko.
ALE POZOR! NESPŘÁTELÍME S PRVNÍM CO TADY NAPÍŠE!
Váš blog nás musí něčím zaujmout, ideálně by měl být tématicky příbuzný tomu našemu.
Jo a jedno pravidlo:
Neuznáváme příkazy typu "na můj blog musíš chodit tolikrát a tolikrát denně, psát xy komentářů" a ani to od našeho SB nevyžadujem
Takže pokud máte zájem písněte... a my se Vám ozvem zpátky jestli jo, nebo ne:)

( AKTUALIZACE )

papa B & V

Chcete být naše SB - jen jedno místo volné!

15. listopadu 2010 v 20:35 | B/V
Ahojky,

udělala jsem pořádek v Sbéčkách a uvolnilo se nám jedno místečko.
ALE POZOR! NESPŘÁTELÍME S PRVNÍM CO TADY NAPÍŠE!
Váš blog nás musí něčím zaujmout, ideálně by měl být tématicky příbuzný tomu našemu.
Jo a jedno pravidlo:
Neuznáváme příkazy typu "na můj blog musíš chodit tolikrát a tolikrát denně, psát xy komentářů" a ani to od našeho SB nevyžadujem
Takže pokud máte zájem písněte... a my se Vám ozvem zpátky jestli jo, nebo ne:)
papa B & V

Nový vzhled

14. listopadu 2010 v 16:43 | V/B
Takže, jelikož se nám blíží premiéra sedmého dílu HP, tak jsme se rozhodli do té nálady pozměnit i vzhled blogu :) Doufáme, že se vám to líbí :)

                                               V & B

Tak takhle by to nešlo

7. listopadu 2010 v 17:12 | V/B
svetplnykouzel.blog.cz
Takže, takže, takže
Aby bylo jasno, pěkně nás klamete, naší milý čtenáři! Když přijdu na blog, vidím dvacet čtyři lidí online, ale ani jeden nový komentář! Právě jsme se shodli s B, že čím víc komentářů nám píšete, tím víc nás přidávat a vyhledávat články baví! Takhle nám to připadá, že se zbytečně hrabeme po celém internetu, hlavně tedy na zahraničních stránkách, když to tu pak vypadá, že to nikde nečte! Takže, aby bylo jasno, vaše komentáře nám přidávají šťávu!
Takže šup šup šup!

Don´t be silly

31. října 2010 v 15:01 | B
svetplnykouzel.blog.cz
Ahojky ovečky,

dovolte mi Vám ze všeho nejřív poděkovat za Vaše názory a připomínky u článku V s názvem Komentujte, komentujte, komentujte. Jsme moc rády, že teď víme co se Vám tady líbí, co Vám schází a co přebývá :) ...

Komentujte komentujte komentujte

27. října 2010 v 16:28 | V
svetplnykouzel.blog.cz
Asi bych vás měla seznámit s psychikou adminek blogů :D . Naším energetickým nápojem jsou Vaše komentáře, čím víc komentářů, tím víc síly k článkům a k hledání nových informací a fotek :) Potřebuje znát vaše názoru, co máme změnit, čeho chcete víc, co vác zajímá nejvíc a co se vám líbí! :) Takže neváhejte a komentujte! :)

                           Vaše V

Nedočkaví Potterovci

22. října 2010 v 22:53 | V
Harry Potter a Relikvie smrti: Část I se přiřítí do našich kin již za 27 dní :) Já osobně už se klepu nedočkavostí a jsem vážně ráda, že je to rozděleno na dvě části, protože tam bude skutečně všechno! :) Protože všechno v sedmičce je důležité :) Na co se nejvíce těšíte Vy? Jaké scény myslíte, že budou nejlepší? Půjdete na premiéru? A pro připomenutí Vaší nedočkavosti Vám sem rovnou šoupnu trailer :)
Miluju ten trailer :) A klepu se víc a víc! 
 

Reklama