14.7. Vše končí

22. července 2011 v 10:54 | B |  Harry Potter a relikvie smrti film - obecné informace
14.7. VŠE KONČÍ... přeně tuhle větu hlásají plakáty k poslednímu dílu Harryho Pottera.
I já se tedy vydala podívat se, co na nás filmaři připravili v tom velkolepém finále... Byla jsem na něm už minulý pátek, ale nějak jsem se nedokázala dokopat k tomu, abych se s Vámi, jako obvykle, podělila o mé názory. Z části proto, že jsem neměla moc času a taky protože jsem si myslela, že když sem napíšu přiznám, že je opravdu konec. Ale hlavním důvodem bylo to, že jsem nějak nedokázala ucelit myšlenky a sepsat nějaký smysluplný článek.
No smysluplného článku se nedočkáte asi ani teď, jelikož jsem zjistila, že si z filmu pamatuju jen záblesky (nebo lépe řečeno se mi vybavují jen záblesky) a když si chci dát film dokupy musím se hodně snažit a stále mám pocit, že ještě něco chybí. Jednoduše řečeno potřebovala bych film vidět znovu :).
I přesto jsem schopná říct, že se mi film celkově líbil. Podle mého názoru, když se rozhodli uvést poslední díl do kin i ve 3D, mohli si s tím víc pohrát. Celé 3D efekty většinou spočívali jen v tom, že postavy byly víc ve předu nebo vzadu.
Opravdu nevím, co víc napsat, protože jediné, co mě momentálně napadá, jsou Brumbálovy papučky :D ty byly fakt k nezapalacení.
Abych tenhle článek ukončila, nejlepší bude, když si na film zajdete sami a uděláte si na ten poslední díl vlastní názor!!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Helly Helly | 24. července 2011 v 10:58 | Reagovat

Mám na to podobný názor. Vybavuju si jenom některé části jako třeba Filche zametajícího trosky...Doufám, že brzy vyjde dvd, potřebuju to prostě mít doma :D

2 ginerva ginerva | Web | 24. července 2011 v 11:39 | Reagovat

já tedy čekala něco, co jsem zažila v kině na minulém dílu a tom předminulém a ... pro mě byl film obrovským zklamáním, prostě ... možná, že mě nadchne, až se na něj podívám podruhé, nebo potřetí? já nevím, ale přišlo mi, že tam bylo tolik málo ... jako kdyby nic nevyřešili, nic se neobjasnilo a ti, co nečetli knihy (můj bratr jasný případ) z toho nic neměli ... nechci je obhajovat, at si je přečtou, ale ... je konec a čekala jsem ... slzy, dojetí, potlesk a mám ... prázdné srdce

3 Fleur 花 Fleur 花 | Web | 25. července 2011 v 11:58 | Reagovat

No já si z too filmu sice teda pamatuju úplně všechno, ale článek jsem o tom taky nenapsala.
Byla jsem na normálním 2D a mě se flm líbil moc. Byl fakt bezvadnej ... teda až na pár scén, které byly trochu zvláštní :D

btw jaký Brumbálovy papuče? Tam nějaký byly?

4 Yanny.)) Yanny.)) | Web | 25. července 2011 v 15:10 | Reagovat

Já byla na anglické verzi s titulky, takže nevím jak vypadala 3D verze, ale ráda bych na to zašla znovu. :))
Ano, ta představa, že už to opravdu celé skončilo, je vážně strašná. Byla jsem z toho v mírný depresi, ale pořád to bylo slabé oproti tomu, jak jsem se cítila po přečtení poslední knížky.
Brumbálovy papučky si nepamatuju, ale musím se stále smát, když jsi vybavím tu scénu po 19ti letech, jak si přiklekne Harry k Albusovi a řekne tu strašně kýčovitou větu: "Albusi Severusi Pottere..." :D
anebo Ron, když běžel před ohněm v komnatě nejvyšší potřeby :D
no, celkově ten film udělali nádherně, hrozně jsem brečela a užívala si to.
Jenom mě trochu štvaly ty přehnané scény, když mezi sebou bojovali.. jako promiň? Jak tam spolu lítali? To bylo trapný prostě :D

5 Zasněná* Zasněná* | Web | 15. srpna 2011 v 7:47 | Reagovat

Pro mě byl film trochu zklamáním. Jasně, byla jsem nadšená a vlastně pořád i jsem, ale dost věcí mi tam vadilo a nejde na ně jen tak zapomenout.
Já osobně si film vybavuju úplně celý, tedy od Snapeova významného pohledu na studenty až po King's Cross. Všechny scény měly něco do sebe, ale nejvíce mě zaujal asi Princův příběh (miluju Seva :D).
3D efekty, v tom s tebou musím souhlasit. Myslím, že ve 2D by to bylo lepší, protože by nás alespoň ušetřili toho tragického rozpadu Voldyho s Bellou. :-D
Ale největším zklamáním pro mě prostě byla celá část filmu, od té doby, kdy Harry vešel do lesa, aby se nechal zabít až po epilog. Občas mám pocit, že ti lidi, co ten film tvořili nečetli ani knížku (ach já vím, to je blbost, hodně velká :D).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama