Duben 2011

Oznámení

16. dubna 2011 v 22:51 | B |  bla bla - aneb všechno, co mě zrovna napadne
Ahojky všichni,

asi jste si všimli, že tady poslední dobou nic nepřibývá... a asi to v nejbližší době nebude o nic lepší...
Nevím, jak V, ale já na to momentálně nemám vůbec čas. Letos končím školu, takže mě čekají státnice, na které se musím pečlivě připravit. Teď jsem měla navíc ještě blázinec kolem diplomky, ale to už je naštěstí vyřešeno. No každopádně se teď musím hooooodně učit, takže se omlouvám, ale minimálně 2 měsíce ode mě nečekejte články.

Mějte se krásně :) B.

Modrý měsíc

1. dubna 2011 v 15:23 | B |  Books we read
Tak se po trochu delší době opět hlásím s další knížkou... Jedná se o druhý díl série Nesmrtelných od Alyson Noelové. Oficiální anotace zní:
Na začátku druhého dílu bestsellerové knižní řady Nesmrtelní, jejíž překladová práva se prodala do 34 zemí, se zdá, že lásce mezi Ever a Damenem už nestojí nic v cestě. Hrdinka proniká to tajů své nové identity a do temného, svůdného světa nesmrtelných. Jenže pak Damen onemocní, začne chřadnout a ztrácet své neobyčejné schopnosti. Zoufalá Ever se na jeho záchranu vydá do Země léta a tam objeví způsob, jak vrátit čas. A najednou má na výběr ze dvou možností: Může zachránit umírajícího Damena, nebo otočit běh času, zabránit nehodě, která jí vzala celou rodinu, a žít jako dřív. Jenže cena je příliš vysoká…
Můj názor: Nevím, jak vy, ale já obvykle od vícedílných knih očekávám jisté zlepšení v průběhu dílů a nezdá se mi, že bych se ho tady dočkala. Kniha mě moc nebavila, řešilo se furt dokola to stejné ... prostě nic moc...a navíc ta česká obálka - kdo je proboha navrhuje??
hodnocení: