Leden 2011Promo fotky - Hermiona/Emma

31. ledna 2011 v 18:09 | V |  Photoshoot a promo fotky Emma
V článku máte další dvě fotky Hermiony :) Tyhle se mi moc líbí

Jsem zpátky! :)

31. ledna 2011 v 18:05 | V |  bla bla - aneb všechno, co mě zrovna napadne
Zdravím, naši věrní milý přátelé! :)
Vím, že jsem tu teď opravdu hodně dlouho nebyla, ale vážně jsem musela vylepšit moje vysvědčení a nestíhala jsem absolutně nic :) Teď jsem po čase opět tu a všechno Vám to vynahradím. Chtěla bych se na Vás také obrátit s prosbou, jaký dess byste tu chtěli? :) Jelikož je všechny dělám pro Vás, nevím vlastně, jaký tu chcete Vy. S Twilight, Vampire diaries, Supernatural, nebo HP? :) Dessy mě baví vyrábět takže je vyrobím podle Vašich přání :)
A vůbec, jak se máte? Těšíte se na nadcházející premiéry Rozbřesku a HP7? :) A co škola? :)

                                                                   S pozdravem, Vaše V :)

The Vampire diaries - 9. díl Katerina full epizode

30. ledna 2011 v 13:57 | B |  Vampire Diaries celé epizody- 2.série


Nové promofotky k Relikviím

30. ledna 2011 v 13:46 | B |  Harry Potter a relikvie smrti film - fotky
svetplnykouzel.blog.cz
2 nové promofotky najdete níže ... Na jedné je Ron a Harry a na druhé jen Harry ( ale to by jste určitě poznali i sami:) )

Rowlingová by mohla získat Nobelovu cenu za literaturu

30. ledna 2011 v 13:35 | B |  J.K. Rowlingová
svetplnykouzel.blog.cz
Brazilský časopis Istoe se domnívá, že v roce 2011 by Nobelova cena za literaturu mohla být věnována autorce Joanne-Kathlen Rowlingové jejíž sága o kouzelnickém učni Harry Potterovi okouzlila miliony lidí po celém světě.

Časopis se domnívá, že Rowlingová je velmi vlivná žena , a ačkoli  dokončila psaní ságy v roce 2007, dosáhla na konci roku 2010 jako jedna z nejbohatších a nejvlivnějších žen světa podle časopisu Forbes majetku ve výši  jedné miliardy dolarů, nezapomínejme, že v červenci bude vpuštěna do kin druhá část Relikvií smrti, což zvyšuje prestiž naší autorky. Popřejme tak naší Joanne hodně štěstí,uvidíme,jak to dopadne a jestli měl tento časopis pravdu.


Město ze skla

29. ledna 2011 v 23:00 | B |  Books we read
svetplnykouzel.blog.cz
Přestože bych se teď měla soustředit spíše na učení, stále čtu čtu a čtu. Teď sem dočetla třetí díl Nástrojů smrti (Město z kostí, Město z popela) s názvem Město ze skla od Cassandry Clare.  A musím říct WOW, pání , jejda, WOW.
Pro jistotu jen oficiální anotace ... nejsem si totiž jistá jak moc souvisle bych byla schopná knihu popsat :)
Aby Clary zachránila život své matce, musí se vydat do Skleněného Města, dávného domova všech lovců stínů, přestože vstup do města bez povolení je proti Zákonu a porušení Zákona se trestá i smrtí. A aby toho nebylo málo, dozví se, že Jace ji ve městě nechce a Simona uvrhli lovci stínů do vězení, jelikož jim upír, kterému neublíží sluneční světlo, připadá krajně podezřelý. Clary postupně odhaluje další střípky z minulosti své rodiny a nalézá přitom spojence v tajemném lovci stínů Sebastiánovi. Valentýn sbírá veškeré své síly, aby jednou provždy zničil všechny lovce stínů, a jediná šance, jak ho porazit, spočívá ve spolupráci s odvěkými nepřáteli. Dokáží však podsvěťané a lovci stínů zapomenout na vzájemnou nenávist a bojovat za společnou věc? Jace si uvědomuje, jak moc je ochoten kvůli Clary riskovat. Podaří se Clary získat vládu nad svými nově objevenými schopnostmi a zachránit Skleněné Město?

Každopádně prozradím, že se to konečně vyřeší mezi Clary, Jacem a Simonem... taky mezi Alekem a Krasomilem... no vlastně mezi všemi včetně Luka a Jocelyn. A taky se dozvídáme spoustu nových informací z minulosti, které člověka překvapí, zarazí a tak podobně:)
moje hodnocení:plus

Jinak pro ty, co si oblíbili tuto sérii se chystají i další díly... 4. díl s názvem City of Fallen Angel (aneb Město padlých andělů) vychází v USA (či kde to) 5. dubna 2011. Já už se nehorázně těším!!
5. díl jménemCity of Lost Souls (Město ztracených duší) v květnu 2012, 6. dílCity of Heavenly Fire (město nebeského ohně) výjde v září 2013. A vypadá to, že to bude vše, ale i to se může změnit, pokud vím původně to měla být trilogie a už je naplánován 6. díl.

Město z popela

27. ledna 2011 v 14:30 | B |  Books we read
svetplnykouzel.blog.cz
Tak jsem dočetla i druhý díl Města z kostí. A je to čím dál tím víc zamotanější... nebudu psát děj abych neprozradila příliš... takže opět anotace:
Clary Frayová si toužebně přeje, aby se její život zase vrátil do normálních kolejí. Ale co je vlastně normální, když jste lovec stínů, zabíjíte démony, vaše matka je v kómatu způsobenémkouzlem a vy najednou vidíte vlkodlaky, upíry a víly? Kdyby se Clary obrátila ke světu lovců stínů zády, mohla by trávit víc času se svým nejlepším kamarádem Simonem, ze kterého se postupně stává něco víc než jen kamarád. Lovci stínů ji však nehodlají nechat odejít, obzvláště její pohledný, avšak nesnesitelný znovunalezený bratr Jace. Navíc jediný způsob, jak by mohla Clary pomoci své matce, je najít Valentýna, ničemného a nejspíš šíleného lovce stínů, který je zároveň jejím otcem. V druhém díle napínavé trilogie autorka vtáhne čtenáře zpět do temných spárů newyorského podsvěta, kde láska vždy znamená nebezpečí a moc s sebou přináší smrtonosné pokušení.
Už jsem začala číst i třetí díl, takže snad nemusím psát, že knížka mě fakt vtáhla a že se mi líbila...už i obal je lepší a velké plus - má zabudovanou záložku :)
moje hodnocení:plus


Plakát k filmu Skateland

23. ledna 2011 v 14:46 | B |  ostatní fotky Ashley
Plakát k filmu Skateland, ve kterém si zahrála Ashley Greene...
svetplnykouzel.blog.cz


Dům Swanových už stojí

23. ledna 2011 v 14:42 | B |  Rozbřesk - fotky
Minule jste si mohli prohlídnout dům Belly v rozebraném stau, nyní už dům stojí a vypadá nějak takto:

svetplnykouzel.blog.cz

Město z kostí

23. ledna 2011 v 14:39 | B |  Books we read
svetplnykouzel.blog.cz)
Tak jsem opět dočetla knížku. Tentokrát Město z kostí od Cassandry Clareové.
oficiální anotace:
Když se patnáctiletá Clary Frayová vydá do newyorského klubu Pandemonium, vůbec netuší, že se stane svědkyní vraždy, kterou navíc spáchají tři teenageři se zvláštním tetováním na těle a podivnými zbraněmi v rukou. Mrtvé tělo pak jednoduše zmizí. Nejde jen tak zavolat policii, když jsou vrahové pro všechny ostatní neviditelní a na místě činu nezbyla ani kapka krve, která by napověděla, že tu zemřel člověk. A byl to vůbec člověk? Zde se Clary poprvé setká s Lovci stínů, bojovníky, kteří mají chránit svět před démony. Během čtyřiadvaceti hodin je Clary vtažena do jejich světa, její matka totiž zmizí a na samotnou Clary zaútočí démon. Proč by se ale démoni zajímali o obyčejné lidi, jako je Clary a její matka? A jak je možné, že má Clary najednou "vnitřní zrak"? To by rádi věděli i Lovci stínů…
Knížka se čte sama. Je zajímavá, místami i dost vtipná a hlavně i napínavá. Líbila se mi a už sem si koupila i další díly... opět můžu doporučit. Jen ta obálka se jim zas moc nepovedla, ale další díly už jsou mnohem vyvedenější.
Mé hodnocení:


Fotky z natáčení BD - stavba domu Swanových

18. ledna 2011 v 19:42 | B |  Rozbřesk - fotky
svetplnykouzel.blog.cz
Takhle nějak vypadá dům Swanových, než ho dají dohromady... aneb megapuzzle :)


Linger - Váhání

16. ledna 2011 v 23:48 | B |  Books we read
svetplnykouzel.blog.cz

Tak jo právě teď a v tuto chvíli jsem dočetla Linger od Maggie Stieffvaterové, což je druhý díl Mrazení, o kterém jsem psala cca před týdnem. V CZ překladu by to mělo být Váhání a mělo by vyjít letos v únoru. A opět se máme na co těšit!
Musím říct, že se mi to líbilo ještě víc než první díl. Kromě pohledu Sama a Grace, vidíme příběh i z pohledu Isabel (Jackova sestra) a Cola ( jeden z nových vlků). Abych pravdu řekla víc mě bavilo číst pohled Isabel a Cola než Sama a Grace, í když jak kdy...
Dál nečtěte pokud nechcete přijít o překvápko...
moje hodnocení :
jednoznačně

Ještě jedna věc, když jsem hledala obal knížky, tak sem našla i fanplakát k Mrazení (1.díl) a kdo na něm je jako Grace... kukněte...
svetplnykouzel.blog.cz


Candice Accola v seriálu "Jak jsem poznal Vaší matku"

15. ledna 2011 v 11:36 | B |  CAROLINE - Candice Accola
Sem si toho vůbec nevšimla, dokud jsem neviděla fotky... zahrála si Lillyinu sestřenici, která měla Marshalovi upravit účes před jejich svatbou...
svetplnykouzel.blog.cz