Únor 2010

Photoshoot Katerina 27

28. února 2010 v 18:00 BONNIE - Katerina Graham
V článku jsou 3 fotky K. Graham...


Miriam na párty k filmu Waiting for Godot

28. února 2010 v 17:31 PROFESORKA PRÝTOVÁ - Miriam Margolyes
2 fotky Miriam -představitelky prof. prýtové z HP- najdete v článku....


Photoshoot Dakota 27

28. února 2010 v 16:00 Promo fotky a photoshooty Dakota
Několik fotek Dakoty najdete níže....


Photoshoot Ian 32

28. února 2010 v 14:00 Promo fotky a photoshooty Ian
Několik fotek Iana najdete níže v článku...


21/11/09 - Emma na fotbale v NY

28. února 2010 v 13:59 Fotky z akcí - Emma
V článku najdete několik fotek Emmy z 21.listopadu 2009....


Nová postava ve VD!

28. února 2010 v 13:59 O seriálu + zajímavosti- Vampire diaries
Herec David Anders konečně opustil obsazení ve '24' a objeví se v několika epizodách The Vampire Diaries.
Ztělesňuje roli strýce Eleny a Jeremyho, Jonathan Gilbert, který v Mystic Falls přijde na některé problémy.
Jonathan Gilbert je ale i jméno předka Eleny a Jeremyho (1800). V epizodách z tohoto měsíce jsme ho mohli vidět ve vzpomínkách, kde Johnatana hrál Joe Knezevich.
Jonathan, kterého bude hrát David Anderes by se měl objevit již v dubnu na kanálu CW.Další info o pokračování VD

28. února 2010 v 13:48 O seriálu + zajímavosti- Vampire diaries

Našla jsem další dva zajímavé spoilery o následujících dílech Vampire Diaries:
  • najde se tělo Vickie, což znamená, že opravdu zemřela
  • Stefan ochutná lidskou krev, což změní jeho osobnost


Co nás čeká ve VD

28. února 2010 v 13:30 O seriálu + zajímavosti- Vampire diaries
Prosím, řekněte mi, jestli spolu něco mají sexy hvězdy Vampire Diaries!
Není to tak, říká Candice Accola (Caroline). "Na obrazovce je hodně horko - všichni jsme ale jen rodina," říká se smíchem Candice. Jen nechutně pokračujeme, ale nikdo s nikým nechodí."
Damon a Stefan na vítěžství! Nějaké novinky o Vampire Diaries?
Omlouvám se, ale mám dobré zprávy jen pro fanoušky Damon-Elena. Stefan se může znovu namočit do něčeho "NeStefanovského", co ho nějak změní a já si prostě nedokážu představit, že to Elena přejde v dobrém. Také už nikdy nebudete hádat, čí tělo bude nalezeno...příštích několik epizod to bude dobré!

Nina o Vampire Diaries

28. února 2010 v 13:29 Zajímavé info Nina
"Já prostě miluju anglický přízvuk, myslím, že je to tak sofistikované a krásné," říká kanadská herečka narozená v Bulharsku, Nina Dobrev.
V show, hraje Nina 17-ti letou Elenu Gilbert, dospívající dívku, která se snaží vyrovnat se smrtí svých rodičů.
"Elena je dívka, která si toho hodně zažila," říká Nina, 21. "Ztratí své rodiče při autonehodě a její bratr se řítí po sestupné spirále alkoholu a drogové závislosti, a tak se snaží být rodičovská postava ve své domácnosti. Je to druh zraněné dívky. " První den, kdy je zpátky na střední v Mystic Falls, Elena potkává skličujícího a tajemného Stefana Salvatora, kterého hraje Paul Wesley.

Oldman, Rickman & Issac na seznamu největších záporáků!

28. února 2010 v 12:20 ostatní zajímavosti
AOL Moviefone zveřejnil žebříček deseti největších hollywoodských záporáků. Mezi nimi se objevilo hned několik hvězd z filmové série o Harry Potterovi. Celý žebříček najdete TADY


Na devátém místě se umístil Gary Oldman, známý za svoji roli Siriuse Blacka:
"Oldman je výborný záporák, dokonce i v jeho kladných rolích nalézáme kousek temna ať už je to Harryho kmotr Sirius Black nebo gothamský policejní kapitán Jim Gordon."

Na šestém místě Jason Isaacs, role Luciuse Malfoye:
"Nejprve jako sadistický čevenokabátník s jiskrou v oku vyvraždí ve filmu Patriot všechny Gibsonovy syny a nyní udává tón jeho popularitě Voldemortův sladce zlý Smrtijed - se skvělými vlasy - Lucius Malfoy."

Žebříček dovršuje Alan Rickman za jeho portrét Severuse Snapea:
"Možná je to jeho hlubokým a impozantním hlasem nebo jeho jízlivým úšklebkem, ale Rickman vždy hraje neřády. Památně ztvárnil slizkého a zdánlivě zrádcovského Severuse Snapea, chamtivého a zvrhlého soudce Turpina ve Sweeney Toddovi, teroristu Hanse Grubera ve Smrtonosné pasti a samozřejmě šerifa z Nottinghamu v Robinu Hoodovi. Milujeme Rickmana když je hodný, ale když hraje záporáka je neodolatelný."


2009 - Pátek Třináctého Hollywood Premiere

28. února 2010 v 10:00 premiéry -Jared
Několik fotek z premiéry filmu Pátek třináctého najdete v článku...


Elena & Damon - Interview spoiler

28. února 2010 v 8:45 O seriálu + zajímavosti- Vampire diaries
Ashley: Umírám bez Vampire Diaries!! Prosím řekněte nám něco nového o vztahu mezi Damonem a Elenou, jelikož jako pár je miluji.
Ausiello: Pak se tedy připrav na konec 1. serie, budeš ho milovat.
Julie Plec: Uvidíte, jak Damon začne brát Elenu víc než jako přítelkyni svého bratra Stefana nebo jako dvojnici své tehdejší lásky. Bude ji milovat jako lidskou bytost, což je ironické, jelikož tohle Damon nikdy nedělal.
Photoshoot Katerina 26

27. února 2010 v 18:00 BONNIE - Katerina Graham
V článku najdete 3 fotky Katerine...
Robert vyhrává Pandu

27. února 2010 v 10:49 Remember me


Katerina Graham: Team Stefan nebo Team Damon

27. února 2010 v 10:48 BONNIE - Katerina Graham
Neschopnost se rozhodnout mezi bratry Salvatorovými: dilema, s kterým se potýkají fanoušci The Vampire Diaries. A nejen oni ....i Katerine Graham, která ztvárňuje Bonnie Bennetovou. Naštěstí ona má jednoduché řešení :" vybírám si oba", odpověděla krátce Hollywoodská hvězda. "Je to strašné mít je oba naráz? Ale ne v tom stejném čase," odpověděla se smíchem.
Katerina ve skutečnosti obdivuje oba bratry. "Stefan je úžasný chlap, mimo to, te je upírem. Samozřejmě většina děvčat miluje zlé chlapy, proto máme Damona. Občas si myslíme, že je můžeme v každé chvíli vyměnit, ale je potřeba vědět, že je to nemožné.
Myslím, že oba mají mnoho výhod ve své povaze. Po ty, kteří stojá za těmi zlými a pro ty, kteří stojí za těmi dobrými - každy si bede snažit najít v některém z nich svého přítele. Myslím, že ona mají úžasné povahy, ve kterých každá žena najde něco pro sebe.
Známe už odpověď Katerine. Kdo by si vybral Bonnie? " Řekla bych, že nikdo, protože Bonnie nemá nic společného s celou historii upírů. tefan je pro Elenu, takže bych s ním být. Damon je zlá , což znamená, že v této chvíli se k sobě nehodíme."
Katrina přesto tak úplně nevyloučila Damona jako partnera pro Bonnie, řekla: "Teď, když máme tak hodně scénaře, neřekla bych, že Damon nebude chtít Bonnie. Na začátku jse řekla, že je to vyloučené. Bonnie zkoumá povahu Iana, protože chce pochopit Damona a dozvědět se proč je tím, čím je a rozvíjet tím soucit k němu. Myslím, že Bonnie s ním přestává soucítit, bez ohledu na to, co se s ní děje."


Emma o škole, Burberry a konci HP v novém rozhovoru

27. února 2010 v 10:46 zajímavé info Emma

Emma Watson byla nedávno vyzpovídána Daily Expressem, kde hovořila o zvyknutí si na normální život a život na univerzitě Brown, přizpůsobení se životnímu stylu na koleji, o vyzpovídávání se svými spolubydlícimi o HP(Dan ji na to výslovně upozorňoval) o jejím focení pro People tree a jaké je to být fotomodelka pro Burberry a samozřejmě o konci série Harry Potter.