Leden 2010

Fotky z Runaways

31. ledna 2010 v 22:45 Runaways
Několik fotek z filmu Runaways najdete v článku...


Steven R. McQueen pro MTV crush

31. ledna 2010 v 20:56 JEREMY GILBERT - Steven R. McQueen
Herectví není pro Stevena R. McQueena cizí. Pochází z rodiny plné herců- nejvíce známý je jeho dědeček Stev McQueen.
Minulý týden vzpomínal Steven pro MTV crush, že se do herecké branže dostal dost pozdě. Když měl 17let zahrál si Kyla Huntera v Everwood. Samozřejmě povolání herce se stalo pro Stevena ohromnou vášní. "Když sem začal hrát, věděl jsem, že to je to, co chci," řekl. "Stalo se to prostě mojí vášní."
Šťastné geny nebyly dostačující. Steven spolupracoval s půvobivými lidmi od roku 2005. "Naučil jsem se od nich strašně moc, pracoval jsem s velmi talentovanými lidmi - James Gandolfini, Treat Wiliams."
Když Steven dostal roli v seriálu The Vampire Diaries musel nejdříve přečíst knížky L J Smithové, aby se dozvěděl, že zaujme místo čtyřleté dívky. "Začal jsem se ptát svým mladších sestřenic, které přečetly knížky, o co jde. Ony když se dozvěděly. že jsem tu roli dostal, skákaly na posteli strašně nadšené, bylo to milé."
Atlanta jse od Hollywoodu dost daleko, Steven řekl, že tady chutná sláva úplně jinak než v LA. "V Atlantě jsem se opravdu necítil slavný, ale když se vrátím do LA cítím se jak šílenec. Jsem na náhodném místě a lidi hned začínají křičet a brečet. Je to hrozně surrealistické."


Ceny CW

31. ledna 2010 v 20:54 O seriálu + zajímavosti- Vampire diaries
E!Online zoorganizovalo hlasování v různých kategoriích pro seriály stanice CW. Nazvali to ceny CW, konkurz je neoficiální a jen pro zábavu.
The Vampire Diaries mají také několik nominací: Nejlepší seriál stanice CW, Nejlepší hlavní mužská role (Ian Somerhalder, Paul Wesely), Nejlepší hlavní ženská role (Nina Dobrev), Nejlepší vedlejší ženská role (Katerina Graham), Nejlepsí scénarista/producent (Kevin Williamson i Julie Plec). Hlasujte!!


The Vampire diaries - 5. díl You’re Undead to Me full epizode

31. ledna 2010 v 20:45 Vampire Diaries celé epizody- 1.série


Elena vs. Katherine - Ian pro TvGuide.com

31. ledna 2010 v 20:32 Zajímavé info - Ian
The Vampire Diaries se vrátily z dovolené. Damon (Ian Somerhalder) začíná ukazovat svou o něco lepší stránku, která mu pomáhá navázat vztah s Elenou (Nina Dobrev). Znamená Damonova změna k lepšímu, že se Elena ocitne na jeho ramenou?
"Ne tak docela", prozradil Ian, který svěřil TvGuide.com, že je jen jedna žena pro Damona. K tomu, že se Damon stává lepším, řekl: "Nezdá se mi, že by to vše směřovalo právě k tomu."
"Damon se prostě dobře baví," řekl. "Damonovi se daří pomocí úsměvu, žertů a něčeho v něm, že se s ním Elena dobře baví. Když šílí a i když se snaží ho nenávidět, časem zjistí, že se na něj usmívá. Myslím, že nakonec může začít věřit Damonovi, jestli jí k tomu dá důvod."
Přece jen Damon není vždy optimista. Somerhalder mluvil i o nadcházejícím dílu: "Musel jsem natočit scénu, ve které není Damon ani trochu šťastný... a celý můj den byl tou scénou, protože jsem byl nešťastný. Normálně chodím okolo, směju se a vtípkuju, dělám žertíky na ostatní a prostě se se všemi bavím. Paul (Wesley, který hraje Stefana) je vždycky vážný, protože toho má hodně na pochopení. Myslel jsem si, brr, je to těžké."
V hloubi duše se Damonovi stýská po Katherine."To je jeho dívka,"řekl. "Všechno po čem touží. Je to láska. Podívej se, vím, že to zní banálně, ale je to staré pořekadlo -Láska vždycky zvítězí. Je to něco co všemu dává tvar a formu."
"Damonovi se stýská po bratrovi a přítelkyní, i on se chce vrátit ke svému životu," dodává. "Čekal skoro 150 let, aby získal Katherine. Zanedlouho jí v pravou chvíli najde."
Teď se Katherine vrací jen na fotce, přesto Somerhalder pověděl, že neví, jestli bude mít Damon přítelkyni, "ale vím jedno, že on po ní touží a necouvne před ničím, aby jí našel. Nepřestane dokud se jeho přání nesplní."


Steven R. McQueen - životopis

31. ledna 2010 v 20:05 JEREMY GILBERT - Steven R. McQueen

datum: 13.července 1988
místo narození: Los Angeles, Kalifornie

Steven je vnuk herce Steva McQueena a herečky Neile Adams. Syn Chada McQueena a Stacey Totenové. Nevlastní syn Luc Robitailleové. Synovec Terry McQueen. Dobří přátelé s Cody Kennedy.Steven je přítel herečky a zpěvačky Chelsey Staub.


The Vampire diaries - 4. díl Family Ties fulle epizode

31. ledna 2010 v 19:36 Vampire Diaries celé epizody- 1.série


Hugh Grant :" Robert je velmi sexy!"

31. ledna 2010 v 18:16 zajímavé info Robert
Britský herec Hugh Grant řekl pro časopis News Magazine,že si myslí že Robert Pattinson je sexy.Hught Grant je obrovský fanoušek trháku Twilight a Roberta Pattinsona, takže chápe proč ženy všech věkových kategorií Roberta zbožňují. Hugh Grant řekl: "Díval jsem se i na druhé pokračování Twilight (New Moon), už vím proč jsou všichni Robertem Pattinsonem tak fascinovaní (včetně mě). Myslím si, že je velmi sexy!"
Mimo jiné na sebe Hugh Grant odhalil, jak si myslel, že vypadá sexy při nošení kovbojského klobouku v komediálním filmu "Did You Hear About the Morgans?" - Ale jen dokud se neviděl na obrazovce. Řekl: "Myslel jsem, že vypadám velmi sexy s kovbojským kloboukem Stetson. Alespoň jsem doufal, že budu. Ale po shlédnutí filmu musím přiznat, že vypadám docela směšně. Ale musíte vědět, že se vždy snažím vybírat kostým, ve kterém bych vypadal víc atraktivněji."


J.K.R´s help cards for Haiti!

31. ledna 2010 v 13:51 J.K. Rowlingová
O strašně katastrofě, kdy se celým ostrovem Haiti prohnala ničivá vlna zemětřesení, které vše zdevastovalo, jistě všichni víte. Po celém světě se konají nejrůznější charitativní sbírky na pomoc obětem této tragédie (kterých je k dnešnímu dni už 110 tisíc.!!!) . Nemůže ani chybět Joanne Kathleen Rowlingová, spisovatelka slavného bestselleru Harry Potter.

Vlastnoručně napsala děkovný vzkaz všem kteří pomáhají na Haiti najdete v celém článku.


Photoshoot Vampire Diaries společný 4

31. ledna 2010 v 12:10 Společné photoshooty V.D.
Několik fotek Niny, Iana a Paula z Nylon magazinu najdete v článku...Photoshoot Nina 12

31. ledna 2010 v 12:08 Promo fotky a photoshooty Nina
V článku můžete juknout na několik fotek Niny Dobrev...


2005 - House of Wax Press Conference

31. ledna 2010 v 8:55 Fotky z akcí a TV show- Jared
Několik fotek z tiskové konference k filmu Dům voskových figurín najdete níže...


The Vampire diaries - 3. díl Friday Night Bites full epizode

31. ledna 2010 v 0:37 Vampire Diaries celé epizody- 1.série


Sean Faris životopis

31. ledna 2010 v 0:24 BEN - Sean Faris

datum narození: 25.3. 1982
místo narození: Houston, Texas
výška: 183cm

Sean se rozhodl, že bude hercem v 17 letech. Začal s modelingem v Clevelandu v Barbizon a později se přesunul do International Model and Talent Association with Stone Model & Talent. Tři týdny po ukončení střední školy se přesunul do Kalifornie se svým nejlepším kamarádem. Sean byl obsazen do role Dannyho střelce ve filmu Michaela Baye Pearl Harbor spolu se známými hvězdami Ben Affleck a Josh Hartnett. Tahle role byla ta, ketrá začala jeho kariéru v Hollywoodu.

Sean hrál v mnoha různých projektech včetně dvou televizních show Life As We Know It a Reunion, ale oba byly zrušeny před koncem první série. Také si zahrál Williama Beardsleya v Yours, Mine and Ours. A také byl hostem v dalších televizních show. Sean také hrál ve Sleepover s Alexa Vega. V roce 2007 se Sean vrátil, aby začal pracovat na třech nasebe navazující filmy Forever Strong , Never Back Down, a Brooklyn to Manhattan. Never Back Down byl dokončen v březnu 2008.

Aktuálně, Sean pracuje na roli ve filmu The Glass Eye. V roce 2008 byl niminovaný MTV Movie Award for Best Fight s jeho hereckým kolegou Camem Gigandetem (Never Back Down).


Rozhovor s Seanem Farisem

31. ledna 2010 v 0:19 BEN - Sean Faris

Řekni nám o své postavě Bena v The Vampire Diaries.
Sean: Ben je hvězda města, fotbalista, stejně jako jeho přátelé uvízl v Mystic Falls. Začíná trávit čas s pěknou Bonnie (K. Graham), nemůžu říct nic víc.

Zná se Ben s Mattem(Z. Roering)?
Sean: Jo, znali se, když Matt taky hraje fotbal, dostane taky práci v Mystic Grill díky čemu můžu v seriálu objevit.

Většina postav v Mystic Falls jsou upíří nebo jejich oběd, která část budeš?
Sean: Nemůžu prozradit.(pozn.Ti co viděli 12.díl už ví:) )

Co preferuješ: Twilight, True Blood, nebo romány Anne Rice?
Sean: Miluju romány Anne Rice. Četl jsem "Interview s upírem", The Vampire Lestat" a "Queen of the Damned". Neměl jsem možnost seznámit se s něčím jiným.


Photoshoot Alex

30. ledna 2010 v 21:24 PAUL - Alex Meraz
V článku najdete pár fotek Alexe Meraze alias vlka Paula...


Jak fotili plakát k New Moon

30. ledna 2010 v 21:14 Nový měsíc - fotky
Hi hi... narazila jsem někde....teď nevím kde ... na tuhle super fotku... je to víceméně plakát k New Moon...jen tam jsou vidět i nohy...a jukněte hlavně pod ty Taylerovy... chudák prcek :)


Taylor Lautner - Rozhovor pro české Bravo Girl

30. ledna 2010 v 20:42 zajímavé info Taylor
Girl!: Vypadáš pořád jako kulturista?
Taylor:
No to doufám. (smích)

Girl!: Tenhle účes je rozhodně lepší než ty dlouhé vlasy ve filmu. Co myslíš?
Taylor:
Jasně, odhození příčesku byl jeden z nejlepších okamžiků mého života. Zahodil jsem ho a všichni kolegové i filmový štáb mi zatleskali.

Girl!: Můžeš nám prásknout, jak bude vypadat třetí díl?
Taylor:
Myslím si, že trojka bude ještě o něco temnější než předcházející díly.

Girl!: Budeš mít v trojce víc fyzicky náročných akcí?
Taylor:
Jo, jo, moje role jich bude mít hodně, ale pokaždé jen ve chvíli, kdy představuju vlkodlaka. To je strašnej úlet! (smích)

Girl!: A nezastupují tě náhodou dvojníci v nebezpečných scénách?
Taylor:
No dovol! (smích) Skoro všechny kaskadérské kousky jsem zahrál sám. Samozřejmě jsem kvůli tomu musel projít tréninky, abych vše dal bez zranění. Naučil jsem se i dost nových věcí, třeba jezdit na terénní motorce. Bomba!

Girl!: A který ze všech těch kaskadérských kousků byl pro tebe nejtěžší?
Taylor:
Všechny ty kousky byly docela těžké, ale nejvíc se mi líbil ten, ve kterém se lezením po stromě a skokem skrz okno dostanu až do pokoje Belly. To vypadá super!


Photoshoot Cam 2

30. ledna 2010 v 20:26 JAMES - Cam Gigandet
Několik fotek Cama alias Jamese najdete v článku...