Prosinec 2009

2002 - Die Another Day Premiere

31. prosince 2009 v 21:37 premiéry -Jared
V článku najdete 2 fotky Jareda Padaleckého z premiéry Die Another Day z roku 2002...


Gilmore Girls - o seriálu

31. prosince 2009 v 21:36 Gilmore Girls

Gilmorova děvčata, v originále Gilmore Girls, je úspěšný americký komediální a zároveň dramatický seriál vysílaný v letech 2000 až 2007 televizní stanicí CW, dříve WB. Pochází z pera scénáristky a producentky Amy Sherman-Palladino. Pod vedením jí a jejího manžela Daniela vzniklo neuvěřitelných šest řad. V sedmé, finálové, řadě je nahradil David Rosenthal.

Gilmorova děvčata nás zavedou do malebného městečka Stars Hollow, kde se stále děje něco nového. Místní obyvatelé se nijak zvlášť neliší od lidí z našeho okolí, přesto jsou svým způsobem kouzelní.Photoshoot Jensen 8

31. prosince 2009 v 20:20 photoshooty a promo fotky Jensen
Na 2 fotky Jensena z shootu k seriálu Lovci duchů koukněte níže...


Photoshoot Jared 10

31. prosince 2009 v 20:20 Photoshooty a promo fotky -Jared
V článku najdete několik fotek Jareda Padaleckého....


Photoshoot Kristen 27

31. prosince 2009 v 13:04 Promo fotky - Kristen
V článku najdete 3 fotečky Kristen...Photoshoot Ashley 18

31. prosince 2009 v 12:10 Promo fotky a photoshooty Ashley
Na 2 fotečky můžete mrknout v článku...Photoshoot Jared 9

31. prosince 2009 v 12:03 Photoshooty a promo fotky -Jared
V článku najdete 2 fotečky z shootu k House of wax...Flight of the Phoenix Trailer

31. prosince 2009 v 11:53 Flight of The Phoenix
V tomhle filmu si zahrál Jared nějakou menší roli...v traileru se objevil minimálně jednou v pozadí...Jeden den v New Yorku

31. prosince 2009 v 0:27 New York Minute


Jeden den v New Yorku, akční komedie v hlavních rolích se sestrami Mary-Kate a Ashley Olsenovými, vypráví příběh dvou sedmnáctiletých sester Jane a Roxany Ryanových, které se jednoho nezapomenutelného dne vydávají na bláznivou honičku ulicemi, metrem a stokami Manhatanu. Upjatá ambiciózní perfekcinonistka Jane (Ashley Olsen) je pravým opakem své volnomyšlenkářské sestry Roxy (Mary-Kate Olsen), která hraje v rockové kapele a většinu času tráví za školou. Jednoho dne se obě sestry vydávají do New Yorku, aby si splnily své sny. Jane se chce pokusit získat stipendium na Oxford a Roxy zase plánuje proniknout na natáčení videoklipu skupiny Simple Plan a podstrčit producentů demonahrávku své kapely. Plány obou sester jsou však náhle ohroženy hned z několika stran - Roxy se náhodou dostane do ruky chip na vyrábění pirátských kopií, po kterém jde zdejší mafie a navíc ji pronásleduje šílený agent pro boj se záškoláctvím Max Lomax, který se fixně upnul na myšlenku, že musí vždy unikající Roxy prostě dostat.Během honičky navíc obě dívky potkávají také pár zajímavých chlapсů :) a začíná jim docházet, že strávit pro změnu po dlouhé době den spolu nemusí být zas až tak nepříjemné...Avšak co jejich sny? Podaří se dívkám během jednoho dne v New Yorku je uskutečnit? Stát se může cokoliv...


Photoshoot Ashley 17

31. prosince 2009 v 0:26 Promo fotky a photoshooty Ashley
V článku najdete 2 fotky Ashley...


Dům voskových figurín

31. prosince 2009 v 0:26 House of Wax

Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea se bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce - Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ...


Let Fénixe

31. prosince 2009 v 0:25 Flight of The Phoenix

LET FÉNIXE je akční dobrodružný film, ve kterém se skupina trosečníků ocitne po letecké katastrofě v poušti Gobi, bez šance na záchranu. Tváří v tvář pustině, s omezenými zásobami jídla a vody, ohroženi útoky pašeráků, si všichni uvědomí, že jedinou nadějí je dokázat "nemožné": k tomu, aby se dostali z pouště, musí z vraku postavit nové letadlo . Když byli pilot nákladního letadla Frank Towns a jeho spolupilot AJ odveleni do pánve Tan sag v Mongolsku, aby evakuovali personál skončené badatelské expedice, netušili, že tato "rutinní" operace vyústí v boj na život a na smrt - a v neuvěřitelné znovuzrození.

Trailer HBP na seznamu nejsledovanějších trailerů r.2009!

30. prosince 2009 v 23:54 Harry Potter a princ dvojí krve - obecné informace

Internetové stránky Yahoo!Movies zveřejnily seznam nejsledovanějších trailerů za rok 2009, do kterého byl zapojen i trailer na šesté pokračování HP s podtitulem Princ Dvojí Krve.
Přestoo, že se Princ umístil na krásném 5.místě, je ale třeba mít na paměti, že trailer se objevil online už v roce 2008 a film měl premiéru v červenci 2009.


Celkové zisky Prince Dvojí krve z kin

30. prosince 2009 v 23:53 Harry Potter a princ dvojí krve - obecné informace

Den před koncem roku je to nezvratné a definitivní:
Film Harry Potter a Princ Dvojí Krve se zapsal velkými písmeny do letošní filmové sezóny; je celosvětově nejziskovějším filmem uplynulých dvanácti měsíců, ale navzdory tomu všemu měl na víc.Šestý film kouzelnické ságy přišel oproti původním plánům do kin s třičtvrtě ročním zpožděním. Očekávání byly obrovské. Kritici nadchnutí Fénixovým řádem čekali podobné zpracování a originální přístup Davida Yatese ke knižní předloze. Skalní fanoušci knih doufali v přesný opak. Přestože ani jeden z těchto krajně rozdílných táborů nebyl plně uspokojen, do kin přece jen přišli a odnesli si domů kus filmového zážitku.


Stmívání jako Reality show

30. prosince 2009 v 22:52 zajímavosti - Twilight

Ve Forks, kde se odehrává příběh Stmívání, začal casting. "Nehledáme lidi, kteří tvrdí, že mají nějaké nadpřirozené schopnosti. Hledáme lidi, kteří jsou opravdu provázání z tamtou společností," prozrazuje poducent programu.
Bohužel se o programu mnoho neví, není znám ani jeho název. Show má ukázat, jaká jsou opravdu lidi ve Forks. Nezávisle na tom fandové Twilight se určitě chytí, protože o to přece jde... aby program vydělal co nejvíc peněz!

můj názor: Bože kdo tohle zas vymyslel?