Červen 2009

Rob's "Twi-lights" Give Him Sexy Hair

30. června 2009 v 22:34 zajímavé info Robert

Robovovy typicky rozcuchané vlasy, díky kterým fanynky padají do mdlob, se staly tématem pro reportáž webu Radar Online, který zpovídal Robertovu stylistku, Kazumi Morton. Kazumi odhaluje tajemství Robových sexy vlasů a povídá o práci s ostatními členy Twilight castu. Video je vážně zajímavé, stylistka nám sdělila mnoho zajímavých faktů - například že vytvoření Robova účesu zabralo dvě hodiny a stálo 190 dolarů. Video si můžete pustit ZDE.


Wallpaper

30. června 2009 v 21:59 Stmívání - fotky

Byla tady prosba o ten wallpaper, ze kterého je udělán des... takže v článku ho máte....


Ikonky pro Ginervu

30. června 2009 v 17:19
Ahoj Gin,
tak tady máš ty ikony, jak jsem ti slíbila... stačí je jen překopírovat na tvůj blog... mě osobně se nejvíc líbí asi ta poslední ...ale záleží na tobě... kdyby se ti žádná nelíbila dej vědět a já zapracuju na dalších...
P.S. to že jsem teď Gin udělala ikonky neznamená, že je dělám na zakázku, ale můžete mě zkusit poprosit a já uvidím, jestli se mi bude chtít :)


Blog - jak šel čas :)

30. června 2009 v 9:49 ostatní co souvisí s blogem
Ahoj,

tak mě napadlo, že v poslední době se tu objevuje čím dál častěji nový des ... a mnozí z Vás ani nepamatují, co tu bylo kdysi .... takže takový vzpomínkový článek .... pokud chcete jukněte do celého článku ... tam najdete ty hrůzy i ty hezké vzhledy tohodle blogu ... btw. nevím jestli to víte, ale blog oslaví v srpnu již své 3 narozeniny....Nový vzhled - Predator

29. června 2009 v 22:16 ostatní co souvisí s blogem

Ahojky,

rozhodla jsem se, že je opět čas na změnu ... snad se vám tato změna zalíbí ... své připomínky a nápady mi můžete napsat do komentů ... jo a pochvaly taky :).. zatím papa Bnová ikonka:


Photoshoot Daniel 22

29. června 2009 v 16:14 Promo fotky Dan
V článku najdete 2 fotky Dana z XL Semanal....


Photoshoot Bonnie 3

29. června 2009 v 16:12 photoshooty a promo fotky Bonnie
V článku najdete 2 nové fotky Bonnie z focení pro ES Magazine....V Bravu plakát k NM

28. června 2009 v 11:24
Včera mi naši koupili Bravo s plakétem k Novému měsíci - už je mám dobře vycvičené :) ... ukazují mi plakáty sami :D....jinak je tam tento plakát:


Nový trailer k New Moon už tento víkend?

28. června 2009 v 11:19 Nový měsíc - obecné informace
Podle Hollywood Chicago by jsme měli nový New moon trailer vidět už tento víkend na promítání Transformers:Revenge of the Fallen.
Chicago-Pokud jste ještě nenašli důvod,proč jít na Transformers:Revenge of the Fallen,tak pro vás nějaký máme:
Dozvěděli jsme se,že lidi z projekce Transformers se chystají uvést trailer na Nový měsíc s hvězdami:Robertem Pattinsonem,Kristen Stewart,Taylorem Lautnerem,Ashley Greene,Dakotou Fanning a Michaelem Sheenem.Elizabeth Reaser - photoshoot 6

28. června 2009 v 11:12 Promo fotky a photoshooty - Elizabeth
V článku najdete fotky Elizabeth z Vogue photoshootu....


Jisté, jelikož peklo nevidí, že přicházím...

27. června 2009 v 20:39 bla bla - aneb všechno, co mě zrovna napadne
Čauky,

sorry, že jsem od středy nic nepřidala, ale není čas... pořád se něco děje ...dneska jsem čas měla, ale jsem poněkud rozhozená, jelikož když sem jela z Brna domů, tak mě v trmvaji šlohli peněženku....netuším kdo, ale největší průser je, že sem tam měla fakt všechny doklady....takže doporučuju dát si doklady zvlášť, kdo je ještě nemá jinde.... ode dneška je mám úplně jinde, zakopané dole v tašce, a tašku nespustím z oči.... ale co už ... teď už s tím nic nenadělám...je to zase zkušenost a aspoň si dám příště pořádnýho majzla ...
Tak jo ...možná ještě teď večer něco málo přidám, ale spíše zítra....ještě jednou pardon, ale určo mě chápete... papa B .... a fakt si střežte svoje věci!!!


Stmívání v CZ - full

24. června 2009 v 21:05 Stmívání - celý filmChris Rankin alias Percy W. bude v Praze!

24. června 2009 v 21:00 PERCY WEASLEY - Chris Rankin

V červenci budou mít fanoušci Harryho Pottera hned dvojí důvod k radosti - premiéru šestého filmu Harry Potter a princ dvojí krve a pak se můžou zúčastnit speciálního conu nebo chcete-li setkání. Ve středu 15. 7. se v Praze uskuteční WIZARD '09(www.wizardcon.cz) akce pro všechny příznivce čarodějnického učně Harryho Pottera. Do české metropole v tento den zavítá i britský herec Chris Rankin, kterého známe jako Percyho Weasleyho.

Prosím prosím

23. června 2009 v 21:56 bla bla - aneb všechno, co mě zrovna napadne
Ahojda všichni,

chtěla bych Vás poprosit, aby jste pomohli mojí kamarádce a darovali jí hlásek Tady. Všem kdo hlásnou moc děkuju a Janča určitě taky :) . zatím papa B :)

Důležité je hlasovat jen pro ně :) ....díkes:)