Říjen 2007

Daniel si zahraje Homosexuála

27. října 2007 v 16:41 zajímavé info dan
svetplnykouzel.blog.cz
Ve filmu, který nese název "Another Country", by měl Daniel Radcliffe ztvárnit roli mladého špióna jménem Guya Burgessa, studujícího na univerzitě v Campridge. Více podstatné, než to kde studuje, je sexuální orientace dané postavy, kterou má ztvárnit, a to homosexuála. Ve filmu nebude ani chybět erotická scéna. Daniel Radcliffe tuhle roli bere jako výzvu. Dodal k tomu že pokud by se jednalo o dobrý scénář, a on by obsadil dobrou roli, tak by to klidně vzal.

Světový zisk Řádu překonal Ohnivý pohár

26. října 2007 v 16:40 Harry Potter a Fénixův řád - film
svetplnykouzel.blog.cz
Film Harry Potter a Fénixův řád už vydělal 933 889 393 dolary! To znamená, že tím za sebou nechal Ohnivý pohár s 896 016 159 dolary.

Stále ale Fénixův řád neporazil první film s názvem Harry Potter a Kámen mudrců, jehož zisk činil 976 475 550 dolarů. Oba tyto filmy jsou také v žebříčku světově nejvýdělečnějších filmů - Kámen mudrců na 5. příčce, Fénixův řád na 6.

Další role pro Devona Murraye

25. října 2007 v 16:39 SEAMUS FINNIGAN -Devon Murray


Role na Devona, který od prvního Harryho Pottera hraje Seamuse Finnegana, čeká ve 12-minutovém snímku Gone Fishing, kde ztvární mladší já hlavní postavy.

Producent Chris Jones také plánuje, že tento film představí na filmovém festivalu v Cannes a zapojí do soutěže o akademickou cenu v kategorii "Krátký film".

Žádná Fleur v HP6?

25. října 2007 v 16:38 Harry Potter a princ dvojí krve - obecné informace
svetplnykouzel.blog.cz
VA rozhovoru pro Le Journal du Dimanche Clemence Poésy, představitelka Fleur Delacourové v Ohnivém poháru, mluvila také o Harry Potterovi, kdy zmínila i to, že zatím nebyla kontaktována, co se týče spolupráce na Princi dvojí krve. V pokračování si tento úryvek rozhovoru můžete přečíst přeložený, celý rozhovor - jeho scany - najdete tady.


Natáčení HP6 v Lacock - tento týden!

24. října 2007 v 16:31 Harry Potter a princ dvojí krve - obecné informace
svetplnykouzel.blog.cz
Wiltshire Times přišel se zprávou, že příští týden se budou v Lacocku, Anglii natáčet některé scény pro Harryho Pottera a Prince dvojí krve.
Filmování by mělo probíhat od 17:00 do 5:00 v těchto oblastech: Cantax Hill, West Street a Church Street.
Účastníky natáčení by měli být Daniel Radcliffe, Ralph Fiennes a představitelé několika Smrtijedů, jelikož by se mělo jednat o scény, v nichž se Harry střetává se svým nepřítelem Voldemortem a jeho stoupenci.

Harry Potter se vrátí do Gloucesteru

24. října 2007 v 16:30 Harry Potter a princ dvojí krve - obecné informace
svetplnykouzel.blog.cz
Natáčení šestého dílu s názvem Harry Potter a Princ dvojí krveby se mělo opět vrátit do Gloucesteru, konkrétně do Gloucesterské katedrály, jež se opět promění v některé vnitřní prostory Bradavic. Poprvé tomu tak bylo v Harry Potterovi a Tajemné komnatě.
Filmování by se měly zúčastnit i některé děti z místních škol.

Sorry

24. října 2007 v 16:24
Ahojky lidičky,chtěla bych Vás všechny pozdravit a omluvit se že nemám čas sem něco přidávat, ale jezdím domů jednou za čtrnáct dní jen poprat věci a zase vyrážím zpátky do školy, kde bohužel nemám pravidělný přístup k internetu. Sem ale ráda, že si zábavu zorganizujete sami ... viď Lily ... poslouchej nejseš ty nějak často nemocná ??? :) .... jinak jak holky ve své diskuzi chytře poznamenaly už se zas musím i učit, ale slibuju že se pokusím vykouzlit nějakou povídky během týdne alespoň na papír a pak jí sem přepsat, ale neslibuju nic 100% ... to momentálně opravdu nejde...ale teď se pokusím poschánět nějaké novinky, kterých bude určitě kupa a přidat je sem.... ještě jednou se omlouvám a přeji příjemný den. S pozdravem vaše B