Srpen 2007

Všechno nejlepší Ruprte

24. srpna 2007 v 18:41 zajímavé info Rupert

Rupert Grint, představitel Rona Weasleyho, dnes slaví své 19. narozeniny... VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!


Harry Potter zítra na nově

23. srpna 2007 v 18:36 Harry Potter a kámen Mudrců - film

Viděli jsme ho již tisíckrát, ale kdo by odolal nepodívat se na něj zas .... a proto si zítra ve 20:00 nalaďte NOVU a mrkněte se na první film ze série filmů o nejslavnějším kouzelníkovi všech dob Harrym Potterovi ... ja se určitě mrknu ...


Z Hermiony se stala modelka

23. srpna 2007 v 18:32 +Bulvár+
Londýn - Sedmnáctiletá britská herečka Emma Watsonová se na chvíli stala modelkou. Představitelka Hermiony Grangerové z filmové ságy o čaroději Harrym Potterovi vyměnila svou školní uniformu ze stříbrného plátna za šaty od Yvese Saint Laurenta a Chanela a nafotila sérii snímků pro časopis Tatler. I když se z ní stala celebrita, Watsonová tvrdí, že stále stojí nohama na zemi. Nejlepší způsob, jak se vypořádat se slávou, je podle ní nechodit s bodyguardy, ale "žít, pokud možno, normální život". Do toho se počítá i vzdělání, soudí herečka, která by jednou ráda studovala filozofii na Cambridgeské univerzitě.

Hermiona nemusí do smrti sáhnout na práci

23. srpna 2007 v 18:31 +Bulvár+

Mladá britská herečka Emma Watsonová, známá jako Hermiona Grangerová z filmů o Harrym Potterovi připustila, že až natáčení skončí, nebude už nikdy muset pracovat.


Mladé hvězdy Harryho Pottera pijí alkohol a kouří

23. srpna 2007 v 18:30 +Bulvár+
edni z nejslavnějších teenagerů na světě, hvězdy Harryho Pottera Daniel Radcliffe, Rupert Grint a Emma Watsonová, přiznali, že holdují alkoholu a cigaretám stejně jako jejich ostatní vrstevníci. Přiznávají, že musí být opatrní a dávat si pozor na zájem veřejnosti, ale všichni hlavní představitelé shodně tvrdí, že už stav opilosti zažili.


Radcliffe: V posteli nejsem Harry

23. srpna 2007 v 18:28 +Bulvár+
Londýn - Je mu teprve sedmnáct a už na vlastní kůži zažívá to, co se stává hrdinům nekonečných seriálů. Lidé si Daniela Radcliffa ztotožňují s postavou slavného čarodějnického učně a běžně ho oslovují Harry. Většinou mu to nevadí. Ale při milostných hrátkách z toho doslova šílí. Na nedostatek fanynek, jimž nevadí takříkajíc zástoje na jednu noc, si nemůže stěžovat. Do postele se mu hrnou téměř houfně. >"Sehnat děvčata, která se mnou půjdou jen kvůli tomu, že jsem slavný, není žádný problém," přiznává Dan a dodává, že je to v naprostém pořádku, pokud nehledají hlubší a vážnější vztah. A spokojí se s čarováním jeho soukromé "kouzelnické hůlky".

Daniel Radcliffe chce mít doma svůj zadek z vosku

23. srpna 2007 v 18:26 +Bulvár+

Muzeum voskových figurín Madame Tussauds před pár dny do londýnské expozice zařadilo Daniela Radcliffa.

Představitel filmového Harryho Pottera tam stojí ve smokingu. Jenže herec prý požádal experty tvořící voskové podobizny slavných osobností, aby mu vytvořili také zcela nahou podobiznu. Pro soukromé účely.


Ginny

23. srpna 2007 v 18:17 Ginny Weasleyová


Ronald

23. srpna 2007 v 18:16 Ron WeasleyEmma a její zkoušky

23. srpna 2007 v 18:13 zajímavé info Emma
Emma aktualizovala svoje oficiální stránky, aby oznámila svým fanouškům, jak dopadla na A/S zkouškách.
Zdá se, že filmové představitelce Hermiony Grangerové jde všechno jako po másle - úspěšně dotočila páté filmové pokračování, pustí se i do šestky a sedmičky, umísťuje se ve všelijakých žebříčcích a nominace se jí hrnou z každé strany.
Taky ve škole jde všechno skvěle - důležité zkoušky zvládla na výbornou, zangličtiny, zeměpisu, dějepisu, uměnía zvýtvarkyměla samé jedničky.


Pátý film nominován

23. srpna 2007 v 18:11 Harry Potter a Fénixův řád - film
svetplnykouzel.blog.cz
Pátý film Harry Potter a Fénixův řád nominován na Národní filmovou cenu Velké Británie v kategorii "Nejlepší rodinný film".

Vítěze budou údajně vybírat obyvatele Velké Británie, a to pomocí hlasovacích lístků, které by měly být umístěny u východů všech anglických kin, v celostátních novinách a na internetu.

Předávání těchto cen proběhne na anglické stanici ITV1 29. září.

Pocta pro Joanne

23. srpna 2007 v 18:10 J.K. Rowlingová
Skotské město Edinburgh, ve kterém žije autorka knih o Harrym Potterovi spolu s rodinou, údajně plánuje poctít Rowlingovou za její přínos zviditelňování tohoto města ve skvělém světle a za zvětšení mezinárodní spolupráce. A jak město Edinburgh chce Jo uctít?

V Číně a Persii zfalšovali sedmou knihu

23. srpna 2007 v 18:09 Harry Potter a relikvie smrti
svetplnykouzel.blog.cz
Falešné poslední díly ze ságy o Harrym Potterovi se začaly prodávat v Číně a Iráku, přitom jde o dvě odlišné verze sedmé knihy. Neoficiální výplody fantazie, které prý pocházejí od J. K. Rowlingové už kolují internetem a dobře se prodávají. Názvy, počty stran a informace o ději (který samozřejmě nesouvisí s pravou sedmičkou) máte napsané tady:

Fenixův řád na třetí místě

23. srpna 2007 v 18:07 Harry Potter a Fénixův řád - film
Film Harry Potter a Fénixův řád vydělal od posledního "měření" výdělků o dalších 50 milionů dolarů víc, informovala o tom stránka boxofficemojo.com. Fénix doposud vydělal 872.6 milionů dolarů a blíží se k překonání 876.7-milionového výdělku Tajemné komnaty a podle odborníků může převýšit i 892-milionový zisk Ohnivého poháru, která je druhým nejziskovějším filmem ze série - na prvním místě stále kraluje Kámen mudrců.

Emm novou tváří Chanelu?

23. srpna 2007 v 18:04 zajímavé info Emma
svetplnykouzel.blog.cz
Emma se zamilovala do skvělé značky Chanel. Její tváří je Nicole Kidman, ale jak se zdá už ne nadlouho. Chanel prý dal Emmě nabídku, že by se mohla stát novou tváří Chanelu. Tak uvidíme, jestli Em smlouvu podepíše…