Prosinec 2006

kapitola 2 - Focení

30. prosince 2006 v 12:24 *VĚŠTBA*

Ahojky,

tak a je to tady, napsala jsem další kapitolu mé nejnovější povídky s názvem VĚŠTBA, snad jste z předchozí kapitoly pochopili, že se jedná o trochu převrácený svět Harryho Pottera, kdy si Voldemort podle věštby vybral Nevilla Longbottoma místo Harryho Pottera. Doufám, že se vám bde druhá kapitolka líbit a že mi napíšete stráááááááááášně moc komentářů, budu Vám za ně vděčná ... papa Vaše B.

P.S. hezké čtení =)


Kapitola 1 - Chlapec, který zůstal na živu

27. prosince 2006 v 12:20 *VĚŠTBA*

Tak a mám tu další povídku ... tentokrát je to tak trochu jiný Harry potter...vlastně Neville Longbottom....


PROSBA!!!!!

24. prosince 2006 v 21:02
Ahojky lidičky,prvně bych Vám všem chtěla popřát hezké Vánoce ... doufám, že jste dostali hodně dárečku... naši se letos docela práskli přes kapsu a koupili mi mp4...

Ale teď k mé prosbě ... možná si pamatujete, že jsem tady dala odkaz na stáhnutí celé 6 knížky v angličtině ve formátu mp3...já si to taky stáhla, ale bohužel jsem to vymazala s tím, že si to zase stáhnu, ale naneštěstí mi stránku zrušili a ja si to teď nemůžu stáhnout...takže bych chtěla poprosit všechny, kteří si to případně stáhli, aby mi sem napsali koment s číslem icq nebo meilem a ja bych se jim ozvala, aby mi to poslali ... byla bych Vám do smrti vděčná ... předem děkuji ... mějte se hezky Vaše B

kapitola 2 - Hermiona a její nápady :)

21. prosince 2006 v 20:50 *OBRACEČ ČASU*

Tak a je to tady, zdá se to být témeř nemožné, ale je to pravda.... napsala jsem další kapitolu Obraceče času ... není sice nějak extra dlouhá ani extra dobrá ... ale jak už tady bylo jednou řečeno lepší něco než-li nic ... tak tady to máte a přeju hezké čtení ... a doufám, že mi svůj názor napíšete do komentářů ....


"A co všechno jsi už stihl Siriusovi prozradit, Harry?"
zeptala se naštvaně Hermiona, když
jim Harry prozrdil, kdo je jejich nový spolubydlící.Nasadila přitom svůj "McGonagallovský výraz" , jak ho Ron vtipně pojmenoval, protože při něm vždycky šíleně připomíná profesoku McGonagallovou.

"Pání, ty vypadáš úplně jako McGonagalka!! Nejste příbuzné?!" zajímal se Sirius, který ji ještě neznal, tak dobře jako ostatní, které ten výraz již nepřekvapoval.

"NE," vyštěkla Hermiona, aniž by se na Siriuse podívala. "No tak, Harry, co všechno si mu vyklopil?"


Rozhovor s Davidem Yatesem

17. prosince 2006 v 15:20 David Yates
svetplnykouzel.blog.cz
Newsweek Magazine vydal nový rozhovor s režisérem Harryho Pottera a Fénixova řádu Davidem Yatesem.
V rozhovoru Yates mluvil o tom, jak si natáčení užil: "Je to jako ve filmové tělocvičně... Jako vypravěče vás bolí každý sval v těle. Tyhle filmy jsou plné komedie, dobrodružství a také trochu vzrušení. Je to ohromné."
Yatesovi to umožnilo chopit se šance, aby z herců, jako např. Daniela Radcliffea, získal ty nejlepší výkony.
"Dana jsem poněkud "napínal". Je velmi intuitivní, velmi bystrý a docela citlivý," říká. "Jen jsem mu pomáhal dostat tyhle věci ze sebe na povrch. Můžete vidět jeho odhodlanost a úsilí."
Yates přiznává, že si scény vyžádaly hodně opakování...: "Trvalo to tak dlouho, jak trvalo," říká.
"Nejdůležitější na plátně je herec. Pokud výkon není reálný, tak ty milionové speciální efekty v pozadí jsou na nic."

Nový rozhovor s Emmou a Rupertem

17. prosince 2006 v 15:19 zajímavé info Rupert
svetplnykouzel.blog.cz
Každý Harry Potter je temnější než ten předchozí. Bude to tak i s Fénixovým řádem?
Rupert: Rozhodně. Tentokrát musí Harry bojovat s vlastními démony více než s draky a dalšími příšerami. Fénixův řád bude rozhodně temnější než Ohnivý pohár.
Jak je David Yates, režisér Fénixova řádu, odlišný od ostatních režisérů, se kterými jste pracovali?
Emma: David je velmi přesný a pečlivý, pokud jde o hraní. Vždycky hledá dokonalost a nebojí se jednu scénu točit několikrát, dokud náš výkon není perfektní. Často je to vyčerpávající, ale cítím, že jsem pokročila jako herečka.
Rupert: Ve srovnání s Mikem Newellem, režisérem Ohnivého poháru, je David opravdu klidný. Vždy zůstává v klidu, což nebyl vždycky Mikeův případ, protože pokud jsme neudělali přesně to, co chtěl, nebo pokud jsme něco zahráli špatně, tak zvýšil hlas nebo ná dokonce vynadal. David je oproti němu klidnější a trpělivější.