Říjen 2006

Danův nový sestřich

13. října 2006 v 20:22 =>DISKUZE<=
Po dlouhé době, kdy sem se na net prakticky vůbec nedostala, tu mám další téma k diskuzi, doufám, že se do ní zapojíte a napíšete do komentářů svůj názor na DANŮV NOVÝ SESTŘICH v HP5....

Rupert o scéně s testrály a jiném...

13. října 2006 v 20:18 zajímavé info Rupert
svetplnykouzel.blog.cz
Nedávno jste natáčeli scénu s testrály...
"Jo, nedávno. Bylo to vážně super, protože pro to museli vyrobit formu, speciální postroj, který vám podvlečou pod nohama, protože ve filmu to nesmí být vidět. /Testrál je magický tvor podobný koni, kterého mohou vidět jen ti, co byli svědky úmrtí./ Pak vás vyzvedli jeřábem do vzduchu. Byla to moje oblíbená scéna."

Bradavice ze sirek

13. října 2006 v 20:09 modely Bradavic
V americkém Matchstick Marvel museumbyla odhalena replika Bradavic vytvořená z půl milionu zápalek. Stavba trvala přes tři roky a pohromadě drží díky 15 galonům (1 galon = 4,54 litru) lepidla.

Další zprávy o HP5

13. října 2006 v 20:05 Harry Potter a Fénixův řád - film
svetplnykouzel.blog.cz
Objevila se nová zpráva z natáčení Fénixova řádu. Není tedy moc podrobná, vlastně se v ní píše třeba o režiséru Davidu Yatesovi:

Režisér David Yates je takový perfekcionista, dělá tolik záběrů jedné scény zahrnující Harryho a jeho "Brumbálovu armádu". Koncem dne jsme schopni odrecitovat všechny věty té scény - dokonce i hlasy vystupujících postav.Dále je v článku několik reakcí od Katie Leung:

"Jsem šťastná, že jsem z toho množství dívek byla vybrána právě já."

Pak se také zmínila o líbací scéně s Danem:

"Ano, Dan líbá velmi dobře. Jo, vážně jsem si to užila."